Novinky
25.04.2018
Jsme tu pro Vás i mezi svátky! Máme otevřeno: 28.4., 30.4. 5.7. a 7.5. Zavřeno bude o svátcích: 1.5. a 8.5.
více
archiv Online registrace pro zasílání ceníků na váš e-mail
CENOVÝ VÝVOJ KOMODITY
BURZA LME

O nás

Zaměření

Vedení společnosti JARÝ s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oblasti s nakládání s odpady včetně odpadů nebezpečných a je vyhledávaným dodavatelem kvalitních surovin pro hutě a slévárny. Společnost v roce 2007 splnila náročné legislativní podmínky k získání povolení pro Ekologickou likvidaci autovraků. V roce 2007 zároveň rozšířila nabízené služby o provádění kompletních demolic technologických celků včetně železobetonových a zděných staveb.

Významný hráč na trhu

Společnost JARÝ s.r.o. je významným hráčem v oblasti zpracování kovového odpadu pro region východních Čech s cílem proniknout a pokrýt celou Českou republiku.

Kvalitní technické vybavení

Disponujeme rozlehlým vlečkovým šrotištěm, který splňuje přísné ekologicko-legislativní požadavky spojené s provozem ekologické likvidace autovraků o rozloze více jak 30.000 m2. Díky kvalitnímu technickému vybavení jsme schopni rychle a kvalitně splnit vaše požadavky týkající se manipulace, třídění a zpracování materiálů. Neustálé investice společnosti do technologického a transportního vybavení vedou k modernizaci, zdokonalování a rozšiřování nabízených služeb.

Enviromentální politika jakosti

Společnost JARÝ s.r.o., zavedla v roce 2008 systém jakosti ISO:9001 a systém životního prostředí ISO:14000. Toto je zárukou kvalitních služeb a jejich neustálému zkvalitňování, efektivnosti a výraznější ochraně životního prostředí.