Potřebujete se zbavit železného odpadu nebo barevných kovů, jako je měď hliník či olovo? Ve výkupu kovového odpadu jsme lídry v regionu, proto se můžete spolehnout na nejvyšší výkupní ceny.

Máte staré auto, které chcete nechat sešrotovat? Podle zákona musí být každý autovrak ekologicky zlikvidován. A to minimálně zadarmo. U nás vám za kompletní autovrak zaplatíme 1 500 Kč.

Překáží vám v garáži stará autobaterie? Musíte v autě baterii vyměnit a přemýšlíte, co udělat s tou starou? Autobaterie je nebezpečný odpad, za který však můžete dostat dobře zaplaceno.

Naše společnost je schopna zdemolovat jakoukoliv budovu, stavbu či technologický objekt.

Potřebujete ze stavby odvézt přebytečný kovový odpad? Díky rozsáhlému vozovému parku zajistíme odvoz kovošrotu včetně přistavení potřebného kontejneru.

Nabízíme svoz odpadu a kontejnerový servis. Zde naleznete ceník dopravy při odvozu ocelového odpadu a odpadu barevných kovů.

Nadbytečný papír ve vaší domácnosti nemusí skončit v kamnech nebo koši. Přivezte ho k nám, a my vám za něj zaplatíme. Zároveň tak šetříte stromy, protože starý papír najde nové využití.

Na provozovně Milheimova jsme pro vás otevřeli výdejní místo technických plynů pro společnost Air Liquide CZ, s.r.o..

×
Změna cen za podání poštovních poukázek B

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že s účinností od 1. ledna 2020 dojde v souvislosti s úpravou cen poštovních služeb ke zvýšení některých cen za podání poštovních poukázek B.

Ceny za podání poštovních poukázek B – datové podání od 1. 1. 2020:
do částky 5 000 Kč včetně 30,- Kč
do částky 50 000 Kč včetně 40,- Kč
za každých dalších i započatých 10 000 Kč 7,- Kč

Těšíme se na Vaši návštěvu!
JARÝ s.r.o.