Potřebujete se zbavit železného odpadu nebo barevných kovů, jako je měď hliník či olovo? Ve výkupu kovového odpadu jsme lídry v regionu, proto se můžete spolehnout na nejvyšší výkupní ceny.

Máte staré auto, které chcete nechat sešrotovat? Podle zákona musí být každý autovrak ekologicky zlikvidován. A to minimálně zadarmo. U nás Vám za kompletní autovrak nově zaplatíme až 2.800 Kč/t.

Chcete zlikvidovat automobil? Už nikam jezdit nemusíte! Pro vozidlo si přijedeme, naložíme a odvezeme. Navíc Vám zaplatíme až 2.000,-Kč/t.

Překáží vám v garáži stará autobaterie? Musíte v autě baterii vyměnit a přemýšlíte, co udělat s tou starou? Autobaterie je nebezpečný odpad, za který však můžete dostat dobře zaplaceno.

Naše společnost je schopna zdemolovat jakoukoliv budovu, stavbu či technologický objekt.

Potřebujete ze stavby odvézt přebytečný kovový odpad? Díky rozsáhlému vozovému parku zajistíme odvoz kovošrotu včetně přistavení potřebného kontejneru.

Nabízíme svoz odpadu a kontejnerový servis. Zde naleznete ceník dopravy při odvozu ocelového odpadu a odpadu barevných kovů.

Nadbytečný papír ve vaší domácnosti nemusí skončit v kamnech nebo koši. Přivezte ho k nám, a my vám za něj zaplatíme. Zároveň tak šetříte stromy, protože starý papír najde nové využití.

Autoopravnám, servisům i soukromým osobám poskytujeme možnost výkupu autokatalyzátorů.

×
LOCKDOWN PRODLOUŽENÍ 29.03.-11.04.2021 - PROVOZNÍ DOBA

Vážení zákazníci,

VELIKONOCE od 2.4. do 5.4. jsou obě provozovny zavřeny.

v návaznosti na vyhlášená opatření v boji proti COVID-19, Vás informujeme, že máme otevřeno i pro veřejnost na obou provozovnách na základě výjimky z nařízení Nouzového stavu a mimořádných opatření v prodloužení platný  29.3.2021 do 11.04.2021

Přejeme Vám pevné zdraví!

Těšíme se na Vaší návštěvu.
JARÝ s.r.o.